Zemin Kaplama Avantajları

Endüstriyel zemin kaplama çözümlerinin başında gelen, hem yapısı hem de özellikleri ile pek çok alan için öncelikli tercih sebebi olan epoksi, sayısız avantajları ile mekan lara dekoratif bir duruş ve kolay kullanım özelliği katmaktadır. Pratik ve hızlı uygulanma özelliğine sahip olan aynı zamanda sonrasında yaşanabilecek sorunlarda bakım ve onarım kolaylığı da bulunan bu zemin malzemesi, herhangi bir döşeme şartı bulunmaksızın her türlü zemin üzerine sorunsuz bir şekilde uygulanabilir.

Yekpare olması sebebi ile derz, ek yerleri bulunmayan bu sayede de hem temizlenme yönünden hem de bakterilere barınak vermeyen dokusu ile hijyenik ortamlar oluşturan Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri, görünümündeki zarafet ve sergilediği şıklık ile mekanlara hem estetik hem de konfor katmaktadır.

Çok uzun ömürlü olmasına karşın kolay kolay bakım gerektirmeyen ve son derece ekonomik maliyetlere sahip olan bu zemin çeşidi, hafif ve ince olması nedeni ile binalara ekstra yük bindirmez. Buna karşın yüksek tonajdaki yüklere ve sürtünmelere karşı son derece dayanıklı ve mukavemet gücü de yüksektir.
Bir yapı malzemesinden beklenen neredeyse bütün özelliklere sahip olan, bunun yanı sıra fiyat yönünden oldukça ekonomik ve cazip koşullar içeren bu ürün; kolay uygulanan ve temizlenen, uzun ömürlü ve dayanıklı olan, mikropların üremesine geçit vermediği gibi son derece de kolay hijyen sağlanan ve oldukça cüzi meblağlar karşılığı elde edilen bir uygulamadır. Epoksi Zemin Fiyatları başta olmak üzere bu ürün ile ilgili daha detaylı bilgi için çağrı merkezimizi mutlaka arayın.