Zemin Cilalama

Endüstriyel bir zemin kaplama çözümü olan ve oldukça geniş bir kullanım sahası bulunan epoksi; okul, hastane, ilaç sanayi, otopark, spor tesisleri başta olmak üzere daha pek çok mekanın zeminlerine hayat vermektedir.
Uzun ömürlü ve yüksek mukavemet gücünün yanı sıra estetik duruşu ve dekoratif görünümü ile de son derece avantajlı olan bu zemin sistemleri, kolay uygulanma özellikleri ile zaman tasarrufu, ekonomik maliyeti ile de bütçeye rahatlık sağlamaktadır. Geleneksel uygulanan zemin çözümlerine oranla çok daha yüksek standartlı olan ve pek çok açıdan avantajlar içeren Epoksi Yer Sistemleri, kolay kolay sorun yaratmayan ve bakım gerektirmeyen bir özelliğe de sahiptir.

am gibi görünen duruşu ile prestijli ve estetiğin ön planda olduğu alanlar için ideal bir seçim olan, toplu taşıma, oto park ve liman gibi mekanlarda dayanıklılığı ve direnci ile göz dolduran epoksi zeminler, kendisinden beklenen cevaba göre şekil almakta, tercihler doğrultusunda uygulanarak hizmete sunulmaktadır.
Parlak yüzeylere sahip olan ve çok uzun yıllar kullanıldıktan sonra görünümündeki cilayı bir miktar yitiren epoksiler için cila tekrarı mümkün olduğu için ilk gün ki görünümünü uzun yıllar sağlama olanağını da kullanıcılarına tanımaktadır. Bu sistemlerin uygulamasını yapan bir kuruluş olarak epoksi cilalama hizmetleri de veren firmamız, zeminlerinize yeni uygulanmış dokusu kazandırmaktadır.

Birinci kalite malzeme ve teknolojinin son buluşu cilalama makineleri ile işinde uzman personellerimiz tarafından verilen bu hizmetler son derece kısa sürede tamamlanıyor olup, maliyet yönünden de son derece cüzi meblağlar içermektedir. Siz de mekanlarınızda her zaman mükemmelliği arıyor ve her şeyin en kusursuzunu arzuluyorsanız, yerlerin cilalanarak ilk gün ki görünümüne kavuşması için bizimle görüşmeden karar vermeyin.