Çalışma Örnekleri

Pek çok alanın zemin örtüsü için en ideal çözümleri oluşturan, yüksek dayanım gücü, estetik dokusu ve hijyenik yapısı ile fark yaratan Epoksi, kolay uygulanma özelliği ile de büyük fark yaratmaktadır. Kimyasal bir reçine olan ve yüksek yapıştırma gücü bulunan bu madde onlarca renk seçeneği ile mekanların zeminlerini dekoratif bir görünüme kavuşturmaktadır.
Kolay temizlenebilen, mikrop, virüs ve bakteri barındırmayan yapısı ile hastaneler ve ilaç sanayileri için en elverişi zeminleri oluşturan, darbe ve sürtünmelere karşı dayanıklı yapısı ile spor salonları ve toplu taşıma sektöründe kullanılan Epoksi Yer Kaplamaları, canlı renkleri ve parlak görünümü ile de görselliğin önemli olduğu alanlarda özellikle tercih edilmektedir.

Güçlü alt yapısı ve modern donanımı ile sektörünün en genç ve dinamik kuruluşlarından bir tanesi olan firmamız, bu yeni nesil zemin kaplama çözümlerinin de en ideal uygulayıcılarındandır.
Her zevke ve beklentiye cevap verecek epoksi zemin seçenekleri ile mekanlarınızı güzelleştirirken aynı zamanda da dayanıklı ve sorunsuz bir zemin döşemesine kavuşturan kuruluşumuz, fiyatları ile de kolay ödeme imkanı sağlamaktadır. Daha net fikir edinmek ve bu uygulamaların görünümü ile ilgili kesin bilgi sahibi olmak için çalışmalarımızdan örnekler sergilediğimiz sayfalarımıza göz atabilir, merak ettiğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.